04.10.2022

Czym się kierować przy kupnie domu?

 • Czym się kierować przy kupnie domu?

  Przed podjęciem decyzji najważniejsze będą trzy kluczowe pytania:
  -jakiej wielkości domu/ mieszkania potrzebujesz?
  -jakim budżetem dysponujesz na zakup nieruchomości?
  -jaka lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza?

 • Zastanów się jakiej powierzchni potrzebujesz?

  Zanim zaczniesz przeglądać oferty domów pod Wrocławiem, zastanów się jaki metraż będzie dla Ciebie optymalny? Czy szukasz domu z ogrodem czy może mieszkania willowego z dużym balkonem? Czy będziesz pracować z domu? Czy masz dzieci? To wszystko pomoże Ci oszacować liczbę pomieszczeń oraz lokalizację. Przykładowo, jeśli masz dzieci w wieku szkolnym, sprawdź czy w najbliższej okolicy znajduje się szkoła. Gdy pracujesz z domu, to przydałby się dodatkowy pokój lub możliwość adaptacji poddasza. Nie zapomnij sprawdzić o jakiej powierzchni łazienkę oferuje deweloper, tak żebyś mógł cieszyć się zarówno wanną jak i prysznicem. Nasze domy projektujemy w taki sposób, aby były w pełni funkcjonalne i zaspakajały wszystkie te potrzeby.
  Nasze portfolio uzupełniliśmy również o kompaktowe i funkcjonalne mieszkania willowe, które można kupić na osiedlu Słoneczny Kiełczówek.

 • Sprawdź swoje możliwości finansowe

  Kiedy już wiesz jakiej powierzchni szukasz, musisz oszacować swoje możliwości finansowe.
  Dobrym pomysłem jest znalezienie doradcy kredytowego, który przeprowadzi Cię przez wszystkie formalności oraz pomoże oszacować Twoją zdolność kredytową.
  Warto w tym przypadku również rozejrzeć się za domami z promocjami takimi jak np. 20/80, czy 50/50.
  Harmonogram płatności 20/80 oferujemy na osiedlu Słoneczny Kiełczówek – co oznacza taki harmonogram? Przede wszystkim pozwala na zaangażowanie tylko 20 % środków, przy podpisaniu umowy. Pozostałe 80% płatne jest po zakończeniu budowy. Daje Ci to możliwość inwestowania tej kwoty przez cały czas trwania budowy. Harmonogram 50/50, oferowany przez nas na, osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej- Zielony Domaszczyn, zakłada płatność 50 % wartości nieruchomości w trakcie podpisania umowy, w dwóch ratach, zgodnie z postępem prac na budowie.
  Pozostałe 50 % wpłacane jest po zakończeniu budowy.

 • Znajdź idealną lokalizację

  Ustal swoje potrzeby, pomyśl co dla Ciebie jest istotne?
  Jesteś osoba aktywną? Szukaj takich lokalizacji jak Słoneczny Kiełczówek czy Zielony Domaszczyn, gdzie znajdziesz tereny zielone, trasy rowerowe oraz infrastrukturę do uprawiania sportów.
  Jeśli pracujesz we Wrocławiu idealnym pomysłem będzie zamieszkanie w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w Kiełczówku. Dla rodziców priorytetem będzie bliskość szkoły, przedszkola czy terenów rekreacyjnych.

 • Twój DOM idealny

  To trzy główne punkty nad którymi warto się zastanowić zanim zaczniemy nasze poszukiwania.
  Jako doświadczony deweloper, tymi zasadami kierujemy się przy szukaniu naszych lokalizacji pod inwestycje. Projektując nasze domy myślimy o nich jak o własnych i szukamy takich rozwiązań, żeby domy były funkcjonalne, wygodne i tanie w utrzymaniu. Osiedla Słoneczny Kiełczówek i Zielony Domaszczyn to produkty dedykowane dla osób ceniących kontakt z naturą, oba też są doskonale skomunikowane z miastem. Osiedle Nowy Wołów to kompaktowe nieruchomości dla młodych.
  Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który szczegółowo przedstawi atuty wszystkich naszych inwestycji.
  Nie bój się pytać, jesteśmy tu dla Ciebie, pomożemy Ci znaleźć Twój DOM idealny