Wierzymy, że własny DOM to wyjątkowe miejsce... Starannie zaprojektowany i szczegółowo przemyślany. Wykonany z dbałością o detale... Dlatego Nasze domy właśnie takie są.

Zespół MieszkajLogicznie.pl

Kilka słów o nas

Marka MieszkajLogicznie.pl powstała w 2015 roku. Trzech przyjaciół połączyło siły i założyło pierwszą spółkę mlDom Sakowicz Krawiec Karaszewski spółka jawna. Z czasem przekształciliśmy się w spółkę zarządzającą naszymi Inwestycjami - Largo House spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Nazwa spółki nie jest przypadkowa. Ma dla nas duże, symboliczne znaczenie.
Jesteśmy żołnierzami i funkcjonariuszami w stanie spoczynku, realizującymi swoje pasje budując dla WAS wyjątkowe osiedla domów jednorodzinnych.
Wartości jakie wynieśliśmy ze służby towarzyszą nam do dzisiaj. Podstawą naszych działań jest praca zespołowa. Głęboko wierzymy, że wspólnymi siłami możemy więcej i lepiej.

Prezes Zarządu - Robert Sakowicz

Z wykształcenia - specjalista zarządzania i nauczyciel. Z pasji - deweloper. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez osiemnaście lat pełnił służbę dla kraju piastując stanowiska dowódcze oraz kierownicze w Wojsku Polskim i Straży Granicznej. Aktualnie w trakcie menedżerskich studiów w prestiżowej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menadżerskim dla deweloperów.

Odpowiada za przygotowanie oraz realizację procesów deweloperskich. Zarządza spółkami celowi, które wchodzą w skład grupy MieszkajLogicznie.pl

Miłośnik gór oraz tematyki szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Członek Zarządu - Mariusz Krawiec

Łączy i czerpie z dwóch światów.
Niemal dwudziestoletnia służba oficera Wojska Polskiego, w tym kilkunastoletnia jako żołnierza Wojsk Specjalnych, pozwoliła mu sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Rozumie, jak ważne jest właściwe zarządzanie, współpraca w zespole, ćwiczenie dobrych nawyków i relacje z ludźmi.
Poświęca się również działalności konsultingowej – współtworzy modele biznesowe i prowadzi zajęcia z zarządzania projektami.
Doświadczenie menedżerskie i deweloperskie ugruntował w czasie studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej.

Z nieruchomościami związany jest od 13 lat. W grupie MieszkajLogicznie.pl odpowiada za przygotowanie projektów architektonicznych oraz działania marketingowe.

Nadwyżkę energii pożytkuje podróżując i wspinając się w górach wysokich.

Członek Zarządu - Wojciech Karaszewski

Po wielu latach służby jako żołnierz Wojska Polskiego, postanowił poświęcić się drugiej pasji - nieruchomościom. Natura przedsiębiorcy dała o sobie znać ponad 10 lat temu. Od tego czasu zrealizował kilkanaście projektów na szeroko pojętym rynku nieruchomości. Z ogromnym zaangażowaniem i satysfakcją przygotowuję analizy inwestycji oraz doradza naszym Klientom przy zakupie wymarzonych domów.

Zrzesza wokół siebie Inwestorów, którzy oprócz tego, że inwestują z MieszkajLogicznie.pl to również zdobywają specjalistyczną wiedzę w czasie realizacji wspólnych projektów deweloperskich.
Obecnie rozwija swoje umiejętności na studiach podyplomowych w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobistego w formule MBA, dedykowanej dla praktyków z zakresu nieruchomości oraz zarządzania projektami.

Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną.
Napisz do nas na FB!