Zespół MieszkajLogicznie

Wierzymy, że własny DOM to wyjątkowe miejsce... Starannie zaprojektowany i szczegółowo przemyślany. Wykonany z dbałością o detale... Dlatego Nasze domy właśnie takie są.

Zespół MieszkajLogicznie.pl

Mieszkaj Logicznie – Deweloperzy z głową na karku.

Już od 2015 roku zapewniamy ludziom przestrzeń, w której mogą spokojnie żyć i spełniać swoje marzenia. To, co na początku było trójką przyjaciół ze wspólnym celem – dzisiaj jest w pełni profesjonalną firmą deweloperską.
Jako żołnierze i funkcjonariusze – dbaliśmy o bezpieczeństwo i spokój ludzi. Dzisiaj dbamy dokładnie o to samo, ale zapewniając im wyjątkowe i profesjonalnie wykonane osiedla domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych i szeregowych.

Wartości, które przyświecały nam za czasów służby, są z nami do dzisiaj. Stawiamy na pracę zespołową, bo wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć wszystko!

Prezes Zarządu - Robert Sakowicz

Miłośnik gór i rozwoju osobistego – Robert Sakowicz z wykształcenia jest specjalistą od zarządzania i nauczycielem. Dlatego też odpowiada on za przygotowywanie i realizację projektów, a także zarządza spółkami, które wchodzą w skład grupy MieszkajLogicznie.pl
Jego deweloperska pasja, po 18 latach służby dla kraju w Wojsku Polskim i Straży Granicznej – zaprowadziła go, na studia menedżerskie w SGH w Warszawie na kierunku menedżerskim dla deweloperów. Tak samo, jak w czasach służby, tak w MieszkajLogicznie.pl pełni on dowódczą i kierowniczą funkcję.

Członek Zarządu - Mariusz Krawiec

Łączy i czerpie z dwóch światów. Podczas prawie 20 lat służby oficerskiej w Wojsku Polskim (z czego kilkanaście lat spędził, jako żołnierz Wojsk Specjalnych) niejednokrotnie udowodnił, że potrafi zachować spokój nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
Swoje doświadczenie ze służby przekłada na działalność konsultingową, w której tworzy modele biznesowe i prowadzi zajęcia z zakresu zarządzania projektami.
Doskonale rozumie, jak ważne jest właściwe zarządzanie, współpraca zespołu, wyrabianie dobrych nawyków i utrzymywanie pozytywnych relacji z ludźmi. Dlatego w grupie MieszkajLogicznie.pl zajmuje się przygotowywaniem projektów architektonicznych oraz działaniami marketingowymi.
Swoją wiedzę deweloperską ugruntował w czasie studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej, a dowód tego, że wie, co robi, pokazał już nie raz, w trakcie swojej 13-letniej kariery w branży nieruchomości.

Lubi czerpać z życia pełnymi garściami, więc nadwyżkę energii pożytkuje, podróżując i wspinając się w górach wysokich.

Członek Zarządu - Wojciech Karaszewski

Po wielu latach służby jako żołnierz Wojska Polskiego – postanowił oddać się swojej pasji, czyli nieruchomościom. Na rynku deweloperskim działa od ponad 10 lat. Od tego czasu zrealizował już kilkanaście dużych projektów na szeroko pojętym rynku nieruchomości.
Dzięki niemu, w grupie MieszkajLogicznie.pl można spotkać się z idealnie przygotowanymi analizami inwestycji. Z racji, że jest bardzo otwartym i pozytywnym człowiekiem – z przyjemnością doradza klientom przy zakupie ich wymarzonego domu. Z tego samego powodu – zrzesza on wokół siebie inwestorów, którzy cenią go nie tylko za umożliwienie współpracy z MieszkajLogicznie.pl, ale również za dzielenie się swoją ogromną, specjalistyczną wiedzą.
Aktualnie uzupełnia swoje kompetencje i umiejętności na Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobistego w formule MBA, dedykowanej dla praktyków z zakresu nieruchomości oraz zarządzania projektami.

Z racji, że w pracy daje z siebie 120% - czas wolny najchętniej spędza na odpoczynku i spędzaniu czasu z rodziną.