Mamy to! – Prawomocne pozwolenie na budowę w Wołowie

Co przyniósł nam miesiąc marzec? 
Udało nam się pojawić na kartach gazety Kurier Gmin Wołów. W wywiadzie wystąpił nasz Prezes Robert Sakowicz. Opowiada on o naszej inwestycji mieszkańcom Gminy Wołów.  O tym, dlaczego zdecydowaliśmy się budować właśnie tam, skoro nasze inwestycje sięgają zaledwie kilkanaście kilometrów od Wrocławia.

„W Wołowie rozpoczęliśmy kolejną inwestycję deweloperską. Nasza spółka już od sześciu lat  buduje domy. Do tej pory działaliśmy głownie we Wrocławiu i jego okolicach, np. w gminie Czernica i Długołęka. Mamy tam za sobą już kilka inwestycji zakończonych i oddanych do użytku. Są to przede wszystkim osiedla domów jednorodzinnych w różnej formie zabudowy od szeregowej do wolnostojącej. W tym roku zamierzamy rozpocząć kolejne inwestycje i jedna z nich właśnie będzie realizowana w gminie Wołów, w Piotroniowicach.” 

Prawomocne pozwolenie na budowę w Wołowie

Bardzo intensywnie staraliśmy się o prawomocne pozwolenie na budowę, aby każdy kupujący swój wymarzony dom mógł ze spokojem odetchnąć i bez żadnych problemów czekać na swój zakup.

„Inwestycja jest już w pełni przygotowana. Rozpoczęliśmy już przedsprzedaż domów. W tym tygodniu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.”

-wspomina Robert

Dom z ogrodem z dala od zgiełku dużego miasta to trend, który rozszerza się coraz bardziej. Takie rozwiązanie kojarzy się ze swobodą i relaksem. Dzięki rozległej zieleni wokół, dostępnych parkach krajobrazowych, ścieżkach rowerowych, a do tego z łatwym dostępem do dużego miasta dom jednorodzinny sprawdza się idealnie. Dlatego też wybraliśmy Wołów, a dokładnie granicę Wołowa z miejscowością Piotroniowice.

Po więcej szczegółów z wywiadu zapraszamy na stronę Kuriera Gmin – Wywiad Prezesa MieszkajLogicznie.pl z Kurierem Gmin Wołów