dodatkowe usługi

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom,  oferujemy pomoc w doborze wykonawcy do kompleksowego wykończenia Państwa mieszkania „pod klucz”. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i wykańczania wnętrz czuwa nad każdym projektem, aby nawet najmniejsze szczegóły zostały wykonane perfekcyjnie. Dodatkowo, z naszymi partnerami, oferujemy pakiet zniżek na materiały budowlane, wykończeniowe czy meble.

 

 • System klimatyzacji

  Gdy mieszkanie czy też dom są nadal w stanie deweloperskim, jest to idealny moment na to, aby pomyśleć o montażu klimatyzacji!

  Zmiany w naszej pogodzie widać gołym okiem. Upalne lata coraz bardziej dają nam się we znaki.

  Z tego też powodu coraz większym zainteresowaniem  cieszą się klimatyzatory montowane w domach oraz mieszkaniach. Pozwalają one nie tylko ustawić taką temperaturę, na jakiej nam zależy, lecz także dynamicznie ją dostosować do zmieniających się warunków.

 • Projekt wnętrz

  Przeprowadzka do pięknie urządzonego mieszkania, kto o tym nie marzy?

  Nie masz czasu ,żeby samodzielnie zaprojektować swoje wnętrza? Nie masz pomysłu na projekt, a może masz zbyt wiele pomysłów i nie możesz się zdecydować? Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi biurami architektonicznymi, które nie tylko zaprojektują, ale również przeprowadzą za Ciebie cały proces urządzania.

 • Fotowoltaika

  Bądź eco i oszczędzaj!

  Zielona energia elektryczna z fotowoltaiki może pokryć większą część Twojego zapotrzebowania  na prąd. Od wielu lat współpracujemy z renomowaną i sprawdzoną firmą zajmującą się kompleksowym montażem paneli fotowoltaicznych.